Bina Yalıtım Plakalası

Artan enerji maliyetleri ve daha sıkı inşaat düzenlemeleriyle kaliteli ısı yalıtımı, inşaat projelerinin çoğunda dikkate alınması gereken önemli bir unsurdur. Türkiye’de, Birleşik kapsamlı PIR yalıtım plakaları stoklarından birine sahibiz.

İhtiyacınız olana tam olarak sahip değilsek 48 saat içinde siparişinizi devreye alabiliriz. Bu seri poliüretan PIR plaka, Poliüretan PUR plaka, bina yalıtım plakaları ve Boru izolasyonlarını içerir.

Personellerimiz, teknik sorularınızı yanıtlamak ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizin en uygun ürünü almanızı sağlamak amacı ile mevzuattaki değişiklikler konusunda size tavsiyelerde bulunmak için sürekli kendilerini eğiterek bilgilerini güncelliyor

Yalıtım Kurulumu

Alt katı ısıtılmamış bir alanın üzerine yerleştirilecek poliüretan yalıtım plakaları, bir binanın zemin katını yalıtmak binanın ısıtılmasına ciddi katkılar sağlar. Döşeme yalıtım levhalarının nasıl monte edileceği, binanın kat tipine bağlı olacaktır.

Çok katlı inşaat tipi, sağlam zemin katlar ve asma katlardır ve kat yalıtımı için kurulum yöntemi her inşaat türü için farklı olacaktır.

Duvar Yalıtım Levhası

PIR yalıtım levhaları, mükemmel termal özellikleri ve montaj ve kullanım kolaylıkları nedeniyle en sık kullanılan duvar yalıtım malzemeleri arasındadır. Gen-İz yapı duvar yalıtım levhaları, duvar uygulamalarına uyacak ve 0.022w/mK lık mükemmel ısı iletkenliğine sahip olacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır.

Gen-iz yapı Wall Isıboard, duvar uygulamaları için tasarlanmış üstün bir malzemesidir. İstisnai termal özelliklere sahip, kesilmesi ve takılması kolaydır ve binanın ısıl performansından ödün vermeden ısıtma ve soğutma maliyetlerini azaltır.

PIR yalıtım levhaları, düz kenarlı yalıtım levhalarını veya profilli dil ve oluklu kenarlı levhaları kullanıyor olsanızda, yalıtımın kesintisiz bir yalıtım katmanı oluşturmak için birbirine sıkıca bağlanmasını sağlayan iyi boyut toleranslarına sahiptir.

Bu kesintisiz yalıtım katmanı, yalıtımdaki boşluklardan hiçbir termal köprü oluşmamasını sağlamak için önemlidir ve duvar yalıtım panellerinin sert, iyi oturan tasarımları bunun kolayca önlenmesini sağlar.

Benzer Yazılar